Czcigodni Współbracia,
zgodnie z planem inicjatyw, związanych z 70. rocznicą śmierci naszego Założyciela, jestem na etapie przygotowywania projektu znaczka pocztowego. Obok znajduje się projekt arkusza z 9 znaczkami.

Arkusz można wykorzystać w całości, jako komplet (dokupując np. jeszcze etui), który może być ciekawym prezentem, albo można wykorzystać pojedyncze znaczki, naklejając je na koperty. Znaczki posiadają symbol "a", co oznacza, że można je używać do wysyłania zwykłych listów i kartek pocztowych w kraju, nawet wtedy, gdy Poczta Polska podniesie cenę znaczka.

Cena za arkusz (9 znaczków) wynosi 31,70 zł (jest to cena za minimum 201 arkuszy. Ponieważ znaczek projektujemy z salezjanami, więc dobrze byłoby uzbierać ze strony Towarzystwa przynajmniej 100 arkuszy, gdyż drugie 100 wzięliby własnie salezjanie. W przeciwnym razie cena za arkusz wzrasta). Przy tej cenie koszt jednego znaczka wynosi 3,52 zł. Niestety jest to trochę więcej aniżeli obecna cena znaczka o nominale "a". Jednak jest to znaczek okazjonalny.

Cena za etui (obrazek również zamieszczam) wynosi z kolei 4,10 zł.

Zwracam się zatem do Czcigodnych Współbraci z pytaniem, czy ktoś z Was byłby zainteresowany kupnem, dla siebie lub instytucji przez nas prowadzonych, takich arkuszy ze znaczkami z Prymasem Założycielem?
Jeżeli tak, to bardzo proszę o poinformowanie mnie o tym, składając zamówienie na adres postulator@chrystusowcy.pl.
Proszę napisać dla kogo, liczbę arkuszy i ewentualną również liczbę sztuk etui chcecie zamówić.

Na tym etapie jest mi to potrzebne do oszacowania nakładu.

Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych, aby uczynić to do końca przyszłego tygodnia, tj. do 29 kwietnia.

Znaczki powinne być gotowe do końca maja.

ks. Bogusław Kozioł SChr


20 kwietnia 2018r. 183 1783 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne