Parafia pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie Szczecińskim wraz z Papieskimi Dziełami Misyjnymi Archidiecezji Szczecińsko–Kamieńskiej, Wójtem Gminy Kobylanka oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Stargardzie Szczecińskim organizują Miedwiański Festiwal Piosenki Religijnej. Odbędzie się on 3 czerwca 2012 r. w Amfiteatrze nad jeziorem Miedwie w Morzyczynie i będzie przeżywany pod hasłem: BY NIEBO I ZIEMIĘ PORUSZYĆ W MISYJNYM RYTMIE SERC.

Tematem tegorocznego Festiwalu będzie działalność misyjna, a przede wszystkim pomoc tak bardzo doświadczanemu najmłodszemu i jednemu z najbiedniejszych krajów świata – Sudanowi Południowemu. Chcielibyśmy propagować działalność misyjną, uwrażliwiać na konieczność dzielenia się z innymi tym, co sami mamy.

Festiwal nie ma charakteru konkursu. Jest spotkaniem, które ma na celu rozpowszechnianie wartości kulturalno-estetycznych i wrażliwości na piękno oraz zachętę do życia godnego i pełnego miłości dla drugiego człowieka. Jednocześnie pragniemy stworzyć amatorskim zespołom i solistom możliwość zaprezentowania swojego dorobku, ponieważ festiwal ten stanowi okazję do wymiany doświadczeń, poznania nowych utworów oraz przysłuchania się innym wykonawcom zajmującym się na co dzień animacją śpiewu.

Udział w Festiwalu wezmą wokalne zespoły dziecięce i młodzieżowe z terenu Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej, m.in.: ze Szczecina, Stargardu Szczecińskiego, Pyrzyc, Dolic czy Barlinka oraz dzieci zaangażowane w Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej. Gwiazdą Festiwalu będzie o. Silvanus Stock misjonarz Zgromadzenia Consolata z Tanzanii z Koncertem „Hakuna Matata”.

Serdeczne zapraszamy do wzięcia udziału w Miedwiańskim Festiwalu Ramowy program Festiwalu na plakacie.

w imieniu organizatorów
ks. Krzysztof Wąchała TChr


03 czerwca 2012r. 946 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne